miejsce na reklame

Jak sprawić, by Twoi bliscy byli podekscytowani na myśl o pływaniu łodzią lub jachtem?

Internujesz się żeglarstwem lub łodziami motorowymi, dostrzegasz w tym potencjał i perspektywę ciekawego spędzania czasu i rozrywki. Co zrobić aby zainteresować tym Twoją rodzinę, aby Twoja rodzina cieszyła się tym tak jak Ty? Mimo, że możesz mieć doświadczenie z żeglarstwem lub sportami wodnymi to możesz potrzebować pomocy, aby przekonać swoją drugą połówkę i/lub swoje dzieci, zwłaszcza jeśli są jeszcze dość młode.

Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, aby zaangażować swoich bliskich.

1. Podziel się własnymi historiami i doświadczeniami

Opowiadanie własnych historii to najlepszy sposób nie tylko na rozrywkę, ale także na emocjonalne tworzenie więzi. Podziel się historiami swoich ulubionych wspomnień na wodzie z dzieciństwa, zwłaszcza tych spędzonych z rodziną.

Ponieważ wszyscy lubią się śmiać, pamiętaj, aby uwzględnić najzabawniejszy historie, które się wydarzyły — nawet jeśli wydarzyły się one Twoim kosztem (:

2. Zabierz rodzinę na targi żeglarskie lub jachtowe.

Jeśli planujesz zakupy łodzi lub jachtu, nie ma nic lepszego niż wejść na pokład łodzi z dealerem lub sprzedawcą aby sprawdzić, jak będzie pasowała do Twojej rodziny. Możesz na przykład przydziel swoim dzieciom specjalne obowiązki, takie jak Oficjalni nadzorcy kabin, zapewniając, że kabiny mają dobre miejsce do spania i przechowywania. Tymczasem ty i twój współmałżonek lub partner możecie ocenić swoje priorytety. W Polsce targi branży żeglarskiej i jachtowej odbywają się w między innymi w Gdyni –  POLBOAT YACHTING FESTIVAL, w Warszawie – Warszawski Salon Jachtowy, w Łodzi – Boatshow Poland- Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych.

3. Wspólnie uczcie się nowych umiejętności i planowanie

Możecie wspólnie omówić podstawowe zasady związane z pływaniem jachtem żaglowym lub motorowym, lub nauczyć się wiązania podstawowych węzłów żeglarskich. Dobrym pomysłem jest planowanie rejsu lub organizacja czasu wolnego podczas rejsu np: przygotowanie sprzętu wędkarskiego, przygotowanie sprzętu do zabawy na wodzie i nurkowania itp. Rodzina, która wspólnie planuje, odnosi największe sukcesy i buduje wspaniałe więzi.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment