Site logo

Jacht motorowy Galeon 325 GTO

Prezentujemy nowość 2022 w ofercie stoczni Galeon – jacht motorowy Galeon 325 GTO. Charakterystyczne cechy jachtu motorowego 325 GTO, jakie można dostrzec już na samym początku to szeroki dziób typu „Bow Rider”, w którego przestrzeń wkomponowano strefę wypoczynkową. Jednym z jej elementów jest konwertowany i regulowany stół. Bogato zdobiona tapicerka wraz z podłokietnikami i uchwytami na kubki dodaje elegancji i podnosi komfort użytkowania. Do części wypoczynkowej na dziobie przechodzi się z kokpitu przez otwierane przeszklone przejście na lewej burcie z rozsuwanym dachem. W kokpicie po lewej stronie znaleźć można szeroki wet bar, którego podstawowym wyposażeniem jest grill, zlew, lodówka oraz duże funkcjonalne schowki. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji na specjalne życzenie klienta.

Galeon 325 GTO

Jedną z dodatkowych i najczęściej wybieranych opcji jest kostkarka. Sercem i najważniejszym miejscem na każdym jachcie jest jednak stanowisko sternika. Zostało ono wyposażone w najnowsze rozwiązania elektroniczne oraz systemy nawigacji i trymu. System kontroli posiada dokowanie przy pomocy joysticka oraz dodatkowy system wirtualnej kotwicy tzw. DPS. Z tego miejsca sterować można nie tylko samym kursem rejsu ale też wielokolorowym oświetleniem pokładu, światłami podwodnymi czy systemem nagłośnienia! Elementem dbającym o komfort i bezpieczeństwo sternika oraz pilota są sportowe fotele regulowane elektrycznie, oraz elektrycznie regulowana kolumna kierownicy. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie dogodną pozycję ułatwiającą sterowanie i cumowanie jachtem.

Galeon 325 GTO


W kokpicie znajduje się również część salonowa składająca się z wygodnych a jednocześnie eleganckich kanap z podłokietnikami oraz szeroka 4 osobowa sofa z konwertowanym oparciem wraz z demontowanym i regulowanym stolikiem. Sam kokpit występuje w kilku wersjach wyposażenia. Opcjonalnie można zamówić nad silnikami rufową platformę do zażywania kąpieli słonecznych. W części rufowej na lewej burcie zaprojektowano opuszczany balkon, który znacznie powiększa przestrzeń tworząc tym samym dodatkowe miejsce do wypoczynku i zabawy na wodzie. Rozwiązanie to jest bardzo popularne i cenione zwłaszcza wśród dużych jednostek Galeon.

Galeon 325 GTO

Konstrukcja pokładu oraz nadbudówki typu Hard Top został wykonany z włókna węglowego, co w znacznym stopniu pozwoliło zmniejszyć masę łodzi oraz jednocześnie zwiększyć sztywność kadłuba. Umożliwiło to również konstruktorom na zamontowanie w części dziobowej pasa burtowego dwóch dużych świetlików, które dodatkowo, pozwalają na obserwację tafli z poziomu kanapy. W samym wnętrzu jachtu znajdziemy na dziobie przestrzeń wypoczynkową wraz z 32 calowym TV, którą w łatwy i szybki sposób można przekształcić w dodatkowe miejsca noclegowe. W części rufowej znajduje się luksusowa przestrzeń sypialniana zaś na prawej burcie w pełni wyposażona w prysznic i elektryczną toaletę komfortowa łazienka. Na specjalne życzenie klienta, wszystkie pomieszczenia mogą być klimatyzowane lub ogrzewane. Systemy główne takie jak: zbiorniki paliwa, pompy, generator czy opcjonalnie montowany system stabilizacji jachtu schowano w pomieszczeniu technicznym znajdują się pod pokładem rufowym.
325 GTO może być napędzany parą silników zaburtowych o mocy zalecanej od 300 do 400 KM.

Galeon 325 GTO

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment