Site logo

Balt 37 Grand jacht motorowy od Balt Yacht

Jacht Balt 37 Grand – luksus i wygoda w wersji grand

Jacht Balt 37 Grand to przykład jednostki przeznaczonej zarówno do komfortowej żeglugi śródlądowej, jak i przybrzeżnej, dla doświadczonych armatorów prywatnych oraz czarterowych. Przede wszystkim dostarczy on niezrównanych wrażeń i zagwarantuje udany relaks blisko natury. Poznaj nowy model jachtu od stoczni Balt Yacht i przeniesie Twój wypoczynek na zupełnie inny poziom.

Jacht motorowy Balt 37 Grand producent jachtów Balt Yacht

JACHT BALT 37 GRAND KOMFOR i EKONOMIA

Po pierwsze jacht motorowy Balt 37 Grand jest jednostką dużą, gwarantującą bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz ekonomię użytkowania. Jest produktem innowacyjnym dla najbardziej wymagających klientów. Pod drugie stworzony został według śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz nowych trendów wyposażenia wnętrz w wyszukanym stylu.

Balt 37 Grand przede wszystkim został zaprojektowany z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Jacht motorowy Balt 37 Grand wykonano z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów, innowacyjnych rozwiązań użytkowych o oryginalnym designie. Ponadto przestronne, eleganckie wnętrza utrzymane w przyjemnych kolorach zachęcają do relaksu i wypoczynku.

Zalety Balt 37 Grand warte uwagi:

  • po pierwsze dwie w pełni wyposażone kabiny armatorskie z modułami toaletowymi i oddzielnymi kabinami prysznicowymi;
  • po drugie kabina toaletowa przynależna do rufowej kabiny armatorskiej dostępna także z korytarza przyległego do mesy;
  • po trzecie kabiny armatorskie wentylowane i dobrze doświetlone panoramicznymi oknami kadłubowymi;
    wszystkie kabiny oferują wysokość stania

PRZYTULNE I FUNKCJONALNE OBLICZE JACHTU BALT 37 GRAND

Centralną część jachtu na poziomie pierwszym zajmuje komfortowa mesa z kanapą i rozkładaną dinetą dla 4-6 osób, stołem oraz kambuzem posiadającym wszystkie udogodnienia jak lodówka, zlewozmywak, kuchenka, piekarnik. Przede wszystkim całość jest pięknie doświetlona dzięki dużym otworom okiennym oraz elektrycznie otwieranym lukiem. Ponadto przemyślane umeblowanie pomieszczeń w Balt 37 Grand zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów w dyskretny i elegancki sposób. W mesie na prawej burcie znajduje się opcjonalne drugie stanowisko sterowe.

Prawdziwy urok podróżowania Baltem 37 można poznać na górnym pokładzie umieszczonym nad kabiną rufową. Miejsce to jest idealne, by poczuć niczym niezakłócony kontakt z otaczającą przyrodą. Na pokładzie Balt 37 Grand umieszczone jest główne stanowisko sterowe oraz kanapa wypoczynkowa z dużym stołem. Na życzenie, na pokładzie górnym może się też znaleźć kambuz zewnętrzny wyposażony w lodówkę, grill lub umywalkę. Ponadto w wypadku niepogody pokład górny jachtu można dodatkowo osłonić składanym zadaszeniem z możliwością dopięcia pełnego Cabrio. Dodatkowe schowki i bakisty pod siedziskami kanapy to ciekawy i praktyczny sposób na ład i porządek na pokładzie. Marzysz o poobiedniej drzemce na świeżym powietrzu? W Balt 37 Grand, po opuszczeniu stołu, kanapa stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Dodatkowo, dwie wygodne podwójne kanapy znajdujące się w części dziobowej można ustawić w pozycję leżanki.

Jacht motorowy Balt 37 Grand producent jachtów Balt Yacht

PRZEMYŚLANY UKŁAD JACHTU BALT 37 GRAND W KAŻDYM CALU

Po pierwsze nowy jacht Balt 37 Grand wyróżnia się wygodną komunikacją i bezpieczeństwem co zapewniają szerokie półpokłady i wysoki reling. Ważną cechą jest również wysokość jachtu nieprzekraczająca w najwyższym punkcie 2,92 m nad KLW. Konstrukcja Balt 37 Grand zakłada to, co najlepsze w jachtach z Flybridgem, eliminując jednocześnie zagrożenia i minusy tego typu rozwiązań.
Napęd jednostce zapewnia silnik stacjonarny dostępny w kilku opcjach mocy. Ponadto kadłub jachtu posiada długi kil chroniący dno. Zapewnia on dodatkowo ochronę wału i śruby oraz dobrą stateczność kursową przy równoczesnym minimalizowaniu dryfu bocznego. Dodatkowo doskonała sterowność i zwrotność Balt 37 Grand zapewniona jest przez głębinowe urządzenie sterowe, a manewry portowe ułatwia dziobowy i rufowy ster strumieniowy.

Jacht motorowy Balt 37 Grand producent jachtów Balt Yacht

NOWE TECHNOLOGIE DLA LUKSUSU PODRÓŻOWANIA

Instalacje jachtowe są nieodzownym elementem wyposażenia współczesnych jednostek. Na Balt 37 Grand zamontowano instalację wody słodkiej ze stacjonarnego zbiornika wody oraz instalację wody ciepłej z bojlera. Znajduje się tu również instalacja sanitarna, zęzowa oraz do mycia pokładu. Ciepło w chłodne dni zapewnia nawiewowy system grzewczy. Instalacja elektryczna 12V oparta jest o akumulatory życiowe i techniczne, które mogą być ładowane przez opcjonalny zestaw paneli fotowoltaicznych. Instalacja elektryczna 230V jachtu uzupełnia przyłącze portowe 230 V, ładowarka akumulatorów i opcjonalny inwerter. Czego możesz chcieć więcej dla pełnego komfortu?

Jacht motorowy Balt 37 Grand producent jachtów Balt Yacht


Podsumowując jacht motorowy Balt 37 Grand to harmonijne połączenie nowoczesnej i klasycznej sylwetki nawiązującej do europejskich cruiserów. Doskonały hydrodynamicznie i stateczny kadłub zwraca uwagę już z daleka, natomiast funkcjonalnie rozplanowane wnętrze oraz pokład ułatwiają korzystanie z luksusu w trakcie wypoczynku na wodzie. Pragniesz niesamowitych doznań, które zapiszą się w Twojej pamięci na długi czas? Jacht motorowy Balt 37 Grand to doskonały wybór dla osób, które biorą z życia to, co najlepsze i nie chcą iść na kompromisy, jeśli chodzi o komfort, wypoczynek i bezpieczeństw.

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment